В Україні сформували алгоритм надання знижки на доставку вантажів в порти Азовського регіону – Мінінфраструктури

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк провів зустріч з представниками ДП «Херсонський морський торговельний порт», ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Маріупольський морський торговельний порт» та АТ «Укрзалізниця», за результатами якої сторони розробили алгоритм щодо надання додаткової знижки на формування тарифів на окремі види вантажів, які прямують до портів Маріуполь, Бердянськ та Херсон. Про це 14 березня повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

«Так, з метою забезпечення сталої роботи Маріупольського та Бердянського портів було вирішено обговорити можливість щодо надання АТ «Укрзалізниця» додаткової знижки на формування залізничного тарифу на рентабельні вантажі, які ідуть з/до українських портів Азовського басейну. Це дасть додатковий вантажопотік портам та забезпечить їх безперебійну роботу», – розповів Ю. Лавренюк.

Також він зазначив, що в Україні через довготривалі затримки суден виник дефіцит флоту і, як наслідок, зростання вартості фрахту суден.

Tags: No tags

Comments are closed.